Studio a dotočení singlu, tiskovka k POD PAROU TOUR 2013.

29/12/2013 / Martin Nosek

Dneska odjíždíme do studia EXAVIK Klatovy dotočit singl 2013. Zbývají nám zpěvy a mix dvou písní. A taky nějaký kytary. Nechceme to nenechávat na příští rok. Singl vyjde brzy a budou na něm 4 písničky. Tak nám držte palce a uvidíme se, napíšeme si, uslyšíme se v roce 2014. 

TZ k Podzimnímu Pod Parou Tour 2013:

Koncerty s názvem Punkové vánoce kapely HOUBA a N.V.Ú. ukončili historicky první PodParou Tour.
Kapely odehráli celkem 16 koncertů. Nejvyšší návštěvnost byla na koncertě v Praze a Hradci Králové, nejnižší pak na Mělníku. Průměrná návštěvnost koncertů pak byla kolem 203 lidí, celkem turné tak vidělo asi 3200 návštěvníků. Během turné jsme ujeli dohromady obě kapely cca. 12 tisíc kilometrů a sebraly z podia 6 podprsenek J (málo).

Rádi bychom upozornili na následující činnost obou kapel.

HOUBA
Díky zpoždění nahrávání nikoliv vinou kapely vydá nový singl v lednu 2014, 2 ukázky „Dobře´s mě odhadla“ a „Neříkej nic“ jste si již během turné mohli poslechnout na www.bandzone.cz/houba. Na začátku roku zveřejní také nové zimní promo fotky, autorem je Tomáš Břínek. Během prvních měsíců roku 2014 uvede také nová trika. Kapela Houba opět začíná koncertovat 22. února indoor festivalem v klubu Oko v Havlíčkově Brodě. V dalších měsících pak navštíví města, která nebyla součástí podzimního turné: Sedlčany, Děčín, Třemošnice, Liberec, Slaný, Litvínov nebo Rokycany. V létě vystoupí na několika open air festivalech včetně festivalu PodParou nebo mezinárodním PuppetRockFestivalu v Plzni. Podzim 2014 bude ve znamení turné Second Try v USA spolu s kapelou Neveready a Boobietrap z Kalifornie a 10.10.2014 začne historicky druhé Podzimní PodParou Tour 2014.

N.V.Ú.
Kapela se chystá v zimních měsících omezit koncerty a zavřít se do zkušebny za účelem dokončení a nacvičení již rozpracovaných či hotových novinek a během příštího roku tyhle počiny i nahrát. Jinak bude nadále koncertovat jako o život tak, jak jste zvyklí.

DĚKUJEME VŠEM, CO SE NA TURNÉ PODÍLELI!!! BEZ VÁS BY TO NEBYLO ONO!!! DÍKY!